ShowBizz

Stresi: Zoti është një, vetëm atij i frikësohem

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:29 - 14/05/20 |
mapo.al

Reperi i njohur shqiptar Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e skenës si Stresi, ka qënë dhe vazhdon të jetë tepër aktiv në rrjetet sociale.


Gjatë kësaj periudhe nuk kanë munguar postime nga ana e reperit duke ndarë përditshmërin dhe duke qendruar sa më pranë me ndjekësit.


 


 


 

 

View this post on Instagram

 

Nese doni shpjegim kerkojeni te i madhi zot dhe lutjuni atij pafund 🙏🙏🙏#stayhome

A post shared by STRESI (@stresi) on


Teksa njihet për stilin e tij gangster dhe trim, në postimin e fundit ai e vuri sërish në dukje se vetëm Zoti është ai nga i cili ka frikë. Stresi publikoi një video në InstaStory të realizuar në ambient të hapur, gjatë të cilës ka shkruar:“Zoti është një, veç atij i frikohem”.

Megjithëse koncertet janë të ndaluara në këtë periudhë, reperi ka vazhduar të punojë në projekte të reja muzikore, që do të jenë shumë shpejt të gatshme për fansat.

 

 

View this post on Instagram

 

Part -2 a jeni Loco 😝 #karantine

A post shared by STRESI (@stresi) on


Etiketa:

Pas