ShowBizz

Striptistja bie nga lartësia 6 metra mbi tub, shihni ç’bën më pas (Video)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:30 - 12/02/20 |
mapo.al

Një striptiste në Dallas të SHBA, bie nga një lartësi prej 6 metra teksa po performonte në skenë. Pavarësisht se u rrëzua nga tubi i gjatë, ajo vazhdoi performancën me twerk si të mos kishte ndodhur asgjë.


Më vonë, Genea Sky tregoi për fansat se ajo kishte pësuar thyrje në nofull, në dhëmbë dhe në kyçe. Ajo thotë se është me fat që plagët nuk ishin më të rënda.


 
Etiketa: , ,

Pas