fbpx

Aktualitet

Stuhi gjatë natës në Tiranë, edhe sot reshje shiu

               Publikuar në : 08:20 - 14/07/19 |
mapo.al

Në Tiranë, por edhe në disa qytete të tjera të vendit, gjatë natës kanë rënë reshje të shumta shiu. Sinoptikanët parashikuan se e diela do të ishte me vranësira dhe reshje shiu.


Sipas Metoalb në vend do të ketë reshje shiu dhe vranësira gjatë orëve të paradites, ndërsa pas mesditës moti do të përmisohet.

Etiketa: ,

Pas