Aktualitet

Stuhia në Greqi/ Dëshmitarët tregojnë tmerrin, si vdiqën peshkatarët
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:31 - 25/11/19 |
mapo.al

Mediet greke kanë publikuar pamje të reja nga stuhia që përfshiu vendin gjatë natës së kaluar, duke iu marrë jetën dy personave.

Siç shihet dhe nga fotot e videot, stuhia me shira të rrëmbyeshëm dhe erëra të forta ka përmbysur varkën, ndërsa viktimat janë dy peshkatarë grekë të moshës 57 dhe 59 vjeç.

Siç raporton “Protothema.gr”, pronari i një dyqani e kishte parë peshkatarin, duke luftuar me dallgët në mes të detit, por që nuk kishte mundur dot ta shpëtonte.
1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas