Sport

Suarez shënon super gol, befason Argjentinën (Video)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:19 - 18/11/19 |
mapo.al

Uruguajani Suarez shënoi një gol fantastik përballë kombëtares së shokut të tij te Barcelona. “Bomberi” i katalanasve lëshoi një silurë të vërtetë nga goditja e dënimit.


Suarez ekzekutoi mjeshtërisht një goditje dënimi nga rreth 20 metra, duke shtangur portierin Andrada dhe dërguar në festë shokët e skuadrës.

Etiketa: , ,

Pas