Aktualitet

Sukth/ ‘Benzi’ shpërthen në flakë, shkrumbohet tërësisht (Foto+Video)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:28 - 04/11/19 |
mapo.al

Një automjet tip ‘Benz’ A Class, ka shpërthyer në flakë duke krijuar re të zeza tymi. Ngjarja ka ndodhur sot paradite në Sukth, Durrës. Siç shihet në fotot dhe videot e mëposhtme, makina është e gjitha në flakë, pothuajse e shkrumbuar.


<
>
WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.16.26 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.16.29 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.16.29 (1) WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.17.20 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.18.59 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.19.00 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.19.00 (1) WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.19.00 (2) WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.24.15 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.24.16 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.24.16 (1) WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.24.17 (1) WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.24.17 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.24.18

Shiu mesa duket nuk ka mundur t’i shuajë flakët, mirëpo edhe shërbimet zjarrfikëse kanë mbërritur me vonesë në vendngjarje.<
>
WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.32.31 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.32.32 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.32.33 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.32.33 (1) WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.32.34 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.32.34 (1) WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.32.34 (2) WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.32.35 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.32.35 (1) WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.32.36 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.32.37 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.32.37 (1) WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.32.38 WhatsApp Image 2019-11-04 at 11.32.38 (1)

Ende nuk dihet se cili ka qenë shkaku i djegies së makinës dhe fatmirësisht nuk raportohet për viktima.Etiketa: , ,

Pas