Aktualitet

Sulm në zemër, humb jetën futbollisti 20-vjeçar i Kastriotit (EMRI)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:25 - 05/10/19 |
ro ot

Erjon Ruçi, futbollist i ekipit të moshave të reja të klubit të Kastriotit ka ndërruar jetë gjatë një gëzimi familjar pas një goditje në zemër. Lajmi është bërë i ditur nga Klubi i Kastriotit i cili i ka shprehur ngushëllimet familjarëve të 20-vjeçarit për këtë humbje të madhe.“Sot humbëm Erjonin, një i ri që dha kontribut të madh tek moshat e Kastriotit, për vite me radhë. Sezonin aktual, Erjoni, vendosi që të ndiqte tjetër rrugë, dhe jo futbollin, e kjo për arsye personale. Mbrëmbë në një rast gëzimi, Erjoni mori një goditje në zemër, që për fatin e tij të keq nuk mundi që t’i mbijetojë. Klubi i “Kastriotit” i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Ruci, dhe të afërmve për këtë humbje të parakoshme. Prehu në paqe Erjon!”, shkruan Klubi i Kastriotit.


Image result for erjon ruci i kastriotitEtiketa: , ,

Pas