Politika

Sulmet pas emërimit si zv.kryeministër, Braçe ndan dedikimin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:45 - 29/12/18 |
mapo.al

Pas emërimit në postin e zv.kryeministrit, deputeti socialist Erion Braçe është përballur me kritika nga më të ndryshmet. Por, Braçe ka zbuluar se ka edhe miq që i dalin në mbrojtje.


Përmes një postimi në rrjetin social ‘Instagram’,  teksa ndan dedikimin për të, falënderon edhe autoren e postimit, e cila si duket është një nga mikeshat e tij më të mira.


“#TEDUASHUME DIANË!
Per ate qe je, mendjen e hapur e te bukur!

Te jam mirnjohes per sakrificat e tua dhe familjes tende ne ditet tona me te veshtira, per Ne, edhe per mua!”, shkruan aiDiana

(BalkanWeb)


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas