Sport

“Sulmi” në zemër/ Casillas merr vendimin përfundimtar për të ardhmen


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:49 - 17/05/19 |
mapo.al

Ish-portieri Realit të Madridit, Iker Casillas pak kohë më parë pësoi një sulm në zemër, ndërsa momentalisht gjendja e tij është stabilizuar dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Megjithatë spanjolli ka vendosur të tërhiqet nga bota e fubollit, duke i dhënë fund karrierës së tij disa vjeçare. E përditëshmja sportive portugeze “O’Jogo” zbulon se këtë vendim portieri do ta njoftojë në ditët në vijim në një konferencë për mediet.


1


Etiketa: , ,

Pas