ShowBizz

Sulmohet studio e Mozik – Reagon reperi: Sa të ligë që jeni
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:49 - 27/10/20 |
mapo.al

Studioja muzikore e këngëtarit Gramoz Aliu, i njohur ndryshe si Mozzik, është sulmuar.


Ka qenë vetë reperi që e ka bërë me dije këtë sulm, teksa ka publikuar edhe pamjet e studios muzikore, me xhama të thyera dhe të dëmtuar.


“Sa të ligë që jeni! Pfff”- shkruan reperi në rrjetet sociale, krah pamjeve ku shihen dëmet që kanë lënë autorët.


Etiketa: , ,

Pas