Aktualitet

Sulmoi turistët spanjollë, Apeli lë në burg Mihal Kokëdhimën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:18 - 22/10/19 |
mapo.al

Mihal Kokëdhima, pronari restorantit ‘Panorama’ tashmë të shembur në Porto Palermo, i cili tentoi të sulmojë disa turistë spanjollë, u la sot në burg edhe me vendim nga Gjykata e Apelit të Vlorës.

Seanca u zhvillua me dyer të mbyllura këtë mëngjes në Gjykatën e Apelit të Vlorës. Kokëdhima akuzohet për kanosje dhe dëmtime të tjera të pronës private me dashje.


Lexo edhe: Gjykata e Apelit në Vlorë lë sërish në burg Mihal Kokëdhimën


Lexo edhe: Gazeta më e madhe spanjolle: Kokëdhima, kushëri i ish-mikut të Ramës
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas