Aktualitet

Supergol i Kumbullës, shuan entuziasmin e Milan (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:35 - 26/10/20 |
mapo.al

Roma ka barazuar rezultatin me Marash Kumbullën në ndeshjen ndaj Milanit për 3-3.


Mbrojtësi shqiptar shfrytëzoi mjaft mirë një top të mbetur në zonë dhe u zhyt mjaft mirë me këmbë duke çuar topin në rrjetë.


 Goli i dytë në dy ndeshjet e fundit për lojtarin tonë.


 Etiketa: , ,

Pas