Superoperacioni në Elbasan, Policia: Si u arrestua Florenc Çapja

Policia e Shtetit ka dhënë detaje nga megaoperacioni i FNSH dhe RENEA në qytetin e Elbasanit. Gjatë një konference për shtyp nga Elbasani, zv/Drejtoresha e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, Aida Hajnaj, Prokurori i Çështjes Ridvan Sukja, Drejtori i Departamentit të Policisë Kriminale, Tonin Voci si dhe Drejtori i Policise Elbasan Drejtues, Arian Muça, detajuan … Continue reading Superoperacioni në Elbasan, Policia: Si u arrestua Florenc Çapja