Aktualitet

Surpriza në festën e ditëlindjes, martohet Salsano Rrapi (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:57 - 21/07/21 |
mapo.al

Në ditëlindjen e Salsanos, Erjona Kakeli vendosi t’i organizonte një festë surprizë në jug të Shqipërisë.


Pasi mblodhi gjithë miqtë dhe familjarët, aktorja e teatrit, Erjona u vesh me një fustan elegant të bardhë dhe kurorëzoi dashurinë me aktorin e humorit, pas disa vitesh bashkëjetese.


Unazat ia çuan shoqërueset e nuses, dy vajzat e tyre që deri më sot ishin mbajtur larg Instagramit.

Edhe këtë herë në fakt, nuk ishte as Erjona dhe as Salsano që postuan imazhet, por miqtë e tyre që ishin të pranishëm në festë dhe dasmë.<
>
D928D17D-F902-45F0-AC99-943C8BE30B7A DC741559-F3C0-41CA-A196-99E614EC3341 F52B7558-25FF-48F3-B819-AE4EDEC47710 901D04F2-B57A-44B7-B100-7CD4F71754BC 713546B6-BC81-4F54-81CA-97CD3AAF946F 266A9EA4-8AA6-4C68-9EC6-51550661F719
14
Etiketa: ,

Pas