ShowBizz

Surpriza e bashkëshortit të Angela Martinit në ditëlindjen e saj të 34-të

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:37 - 23/05/20 |
mapo.al

Angela Martini feston sot ditëlindjen e 34-të.


Në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar urimet dhe dhuratat nga miqtë dhe familjarët e saj.


Dhurata më e bukur padyshim që do i vinte nga bashkëshorti Dragos Savulescu.


 


See the source image

Modelja ka ndarë në Instastory buqetën e madhe me trëndafila të kuq që ja kishte dhuruar biznesmeni rumun.

Po ashtu ai i ka dhuruar dhe një tortë me çokollatë në të cilën shkruhet: “Gëzuar ditëlindjen zemër!”.

Kujtojmë se partneri i saj ka pasur probleme me drejtësinë, ai ishte në arrati për një vit po më pas u dorëzua te autoritetet italiane.

See the source image

 

See the source image


Etiketa: ,

Pas