Sport

Surpriza në emra/ Panuçi shpall listën e Kombëtares për Euro 2020


               Publikuar në : 12:15 - 14/03/19 |
mapo.al

Trajneri i kombëtares, Kristan Panuçi ka shpallur listën e futbollistëve që do të grumbullojë për 2 ndeshjet kualifikuese për Euro 2020, përkatësisht ndaj Turqisë në 22 mars në Shkodër dhe Andorrës në 25 mars në transfertë.


Grumbullimi i kombëtares do të nisë ditën e dielë, 17 mars. Jashtë kombëtares trajneri italian ka lënë mesfushorin e Sion-it në Zvicër, Ermir Lenjani, pavarësisht se po kalon një formë të mirë sportive.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas