Sport

Surprizë, Neymar tek Barcelona…

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 19:18 - 27/08/18 |
mapo.al

Ndonjëherë rikthehen. Nuk është rasti, ose më saktë, këtë herë nuk është. Neymar është kthyer në vendin ku la pas dëshpërim, kur vendosi të bashkohej me Paris Saint Germain. Braziliani ka vizituar Barcelonën dhe është takuar me ish-shokët e tij të skuadrës me të cilët ka ndarë vite suksesesh e trofesh…Etiketa: , , ,

Pas