Aktualitet

Video-Lajm/ Stadiumi shpërthen në kor “Rama ik”
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:41 - 17/11/19 |
ro ot

Kjo vërtet mund të quhet surpriza më e pakëndshme për Kryeministrin Edi Rama. Teksa ai mban një konference për shtyp me Dukën në prag të ndeshjes Shqipëri-Francë, tifozët kanë ndezur dritat e celularëve dhe thërrasin “Rama ik”. Ky ishte slogani i protestave të opozitës nga shkurti në qershor. Thirrjet “Rama Ik” kanë vijuar për disa minuta në stadiumin e ri “Air Albania”.


*Shihni pamjet


<
>
1882d628-c717-43e2-a534-01afb13ce3d7 2e851902-f456-4584-a960-c2e35834ee3f Screenshot_3 Screenshot_2
Etiketa: , ,

Pas