ShowBizz

Surprizon Vilma Masha, moderatorja e njohur i jep fund beqarisë në tarracën e Bashkisë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:25 - 30/09/18 |
mapo.al

Na kishte thënë vetëm se do të martohej së shpejti. Sot, pa thënë asnjë fjalë, pa hedhur asnjë foto, Vilma Masha martohet. Fotot dhe videot e para i kanë hedhur miqtë e saj të ngushtë prej të cilëve po i marrim edhe ne.
Vilma parakalon drejt altarit me të atin, në tarracën e Bashkisë së Tiranës, veshur me fustan nusërie tub e vello të qëndisur. Pa asnjë dyshim një nga nuset më të bukura.


<
>
1adf32da-74d3-4b0f-a9fa-097d20c3d830 6f3ab092-b07c-406c-9fa6-b66cfc289b0f 54ce6e5d-27b8-4472-8a6b-74aaccb603a2 594d1f13-6bcd-4ef9-8e86-6fa32773bad1 Screenshot_586

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas