ShowBizz

Sytë tek Manjola Nallbani, këngëtarja çmend rrjetin me rrobabanjo

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 10:44 - 05/08/19 |
mapo.al

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Manjola Nallbani, që në daljen e saj të parë ka tërhequr vëmendje jo vetëm me zërin e saj të veçantë, por edhe me pamje. Manjola është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat foto dhe video nga e përditshmja e saj dhe puna.
Së fundmi, Manjola ka nisur pushimet dhe si rrallëherë ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me rrobabanjo. Të gjithë kanë mbetur të mahnitur nga fiziku i këngëtares e cila siç shihet është në super formë.


Fotoja e saj ka tërhequr vëmendjen dhe të personazheve të njohur shqiptar si Aurela Gaçe, Eli Fara, Irmës dhe Albana Osmanit të cilat nuk kanë ngurruar ta kompimentojnë Manjolën për linjat e saj perfekte.


Etiketa:

Pas