Aktualitet

Tabaku nxjerr shifrat: Aritmetika befasuese e rilindjes!
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:37 - 03/07/19 |
mapo.al

Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, nëpërmjet një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, shkruan se ekonomia shqiptare vazhdon të lëngojë.


Sipas Tabakut, qeveria vazhdon të prodhojë rezultate befasuese në lidhje me votimet dhe rritjen ekonomike.


Tabaku gjithashtu thekson se në tremujorin e parë të 2019 ka një rënie të kontributit të energjisë dhe industrisë negative.

Etiketa: , ,

Pas