Aktualitet

Takimi në New York, kryeministri Rama publikon foton me Erdogan


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:00 - 22/09/21 |
mapo.al

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar një foto nga New York me Presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan.


Liderët janë mbledhur në SHBA për Asamblenë e 76-të të Përgjithshme të OKB.


Rama dhe Erdogan kanë gjetur rastin të takohen së bashku teksa dihet që kanë marrëdhënie shumë të mira me njëri-tjetrin.

1
Etiketa: , ,

Pas