Aktualitet

Tani reper i famshëm, ja si dukej Fero në fëmijëri


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:48 - 04/03/21 |
mapo.al

Fero është një nga reperët më të diskutuar të ditëve të fundit. Përveçse ka qenë në qendër të vëmendjes për jetën e tij private.

Fero ka qenë këto kohë edhe mjaft aktiv në muzikë.


Ndërkohë që është në pritje të fëmijës të parë me Arbenita Ismajlin, reperi është bërë nostalgjik dhe është kthyer pas në fëmijërinë e tij. Ai ka publikuar në Instagram një foto kur ka qenë ende një vogëlush dhe duket shumë ndryshe nga sot.
Reperi shfaqet në foto brenda një makine dhe menjëherë rrëmben vëmendjen buzëqeshja e tij e ëmbël.


Pas kësaj fotografie të Feros u bëmë shumë kuriozë të dimë se kujt do t’i ngjajë fëmija që do të vijë së shpejti në jetë.


Ditën e djeshme reperi konfirmoi se ai dhe Arbenita janë në pritje të një vajze. Reperi publikoi një foto të partneres së tij me barkun e rrumbullakosur dhe përkrah saj shkroi: “Qikat e mia”. Arbenita po shkon drejt fundit të pitjes së ëmbël dhe vogëlushja e tyre mund të vijë në jetë brenda muajit mars.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FERO (@ferofera)

Nga fotot që Arbenita ka publikuar së fundmi dallohet qartë se shtatzënia nuk e ka ndryshuar aspak Arbenitën dhe se ajo vazhdon të ketë të njëjtat linja perfekte trupore.

Pavarësisht se pritja e ëmbël po shkon drejt fundit duket se modelja nuk ka shtuar shumë në peshë. Këto kohë ajo ka qëndruar në Kosovë, ku edhe ka zhvilluar kontrollet rutinore për shtatzëninë.

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas