ShowBizz

Taulant Xhaka do bëhet baba (Foto)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:45 - 18/11/19 |
mapo.al

Taulant Xhaka do bëhet baba për herë të parë.


Futbollisti e bëri të ditur lajmin me anë të një postimi në ‘Instagram’.


Ai publikoi një foto duke mbajtur barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes së tij. Ndërsa Arbnora mban në duar dy çorape ku në secilën shkruhet “E dua mamin” dhe “E dua babin”.

Në përshkrimin e fotos, Xhaka shkroi, “Mami, babai dhe engjëlli ynë”.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas