Aktualitet

Tayna ka një urim special për njeriun e saj të shtrenjtë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:10 - 29/07/20 |
mapo.al

Babai i reperes së njohur Tayna, feston ditëlindjen.


Në Instagram Tayna ka postuar një foto me prindërit dhe i bën një dedikim të ndjerë të atit.


“Gëzuar ditëlindjen babi! Jom shumë mirënjohëse dhe e lumtur që t’kom! Të duam”.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas