ShowBizz

Tayna krenohet me origjinën e saj

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:50 - 14/05/20 |
mapo.al

Tayna gjithmonë ka qënë aktive në rrjetet sociale, Kryesisht në Instagram ku vazhdimisht ndan foto nga përditshmëria. Por me postimin e fundit reperja padyshim që i ka bërë krenar dhe ndjekësit e saj gjatë të cilit ka treguar se cila është raca më e bukur në Europë.


See the source image


Tayna ka ndarë një shkrim të gjetur në ‘Google’, ku shkruhet se shqiptarët janë raca më e bukur në Europë, për shkak të tipareve të vajzave të cilat kanë përgjithësisht flokë të errët dhe sy në ngjyrë të hapur.


Image


Normal”, ka shkruar Tayna, duke treguar kështu se është mjaft krenare për origjinën e saj.

See the source image

See the source image

 

 

View this post on Instagram

 

Stuck in Miami💆🏻‍♀️

A post shared by Tayna (@tayna) on

 

View this post on Instagram

 

Diva is a female version of a hustler

A post shared by Tayna (@tayna) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas