ShowBizz

Tayna surprizohet… nga i dashuri?! (FOTO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 20:31 - 23/08/19 |
mapo.al

Që në momentin që publikoi këngët e parë, pothuajse çdo projekt muzikor i Taynës është kthyer në hit. Kur bëhet fjalë për VIP-at, e sidomos Taynan, fansat janë kuriozë edhe për jetën private.


Reperja nuk ka folur asnjëherë për këtë, madje ka deklaruar se është beqare dhe çdo sukses e ka arritur me forcat e veta. Por një fotografi që ka publikuar në ‘Instagram’, i ka bërë përshtypje të gjithëve.Tayna është surprizuar me 5 kuti me trëndafila të kuq në formë zemre, të cilat formonin emrin e saj.

Se kush ia ka dhuruar reperes lulet, mbetet për t’u zbuluar me kalimin e kohës.Etiketa: ,

Pas