Aktualitet

Të dehur, aksident me vdekje dhe drogë në makinë, 4 të arrestuar në Durrës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:06 - 09/08/21 |
mapo.al

Në Durrës janë prangosur 4 persona për vepra të ndryshme penale.


Në njoftimin e uniformave blu bëhet me dije se një 30 vjeçar, me iniciale B. L, është arrestuar pasi në mjet i është gjetur një sasi lënde narkotike marijuanë.


Ndërkohë që 2 persona janë ndaluar pasu drejtonin mjetin në gjendje të dehur, respektivisht A. H., 51 vjeç, banues në Tiranë, u pak në aksin rrugor Fushë Krujë -Thumanë si dhe E. I., 20 vjeç, banues në Tiranë, u kap në lagjen nr. 13 në Durrës.Një 42-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi dje ka aksidentuar këmbësoren me iniciale N. M., 69 vjeçe, e cila si pasojë e përplasjes ndërroi jetë në spital.
1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas