Aktualitet

Të dehur në timon, shkaktuan aksidente – arrestohen 2 drejtues automjetesh


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:27 - 09/02/20 |
mapo.al

Arrestohen në flagrancë dy drejtues mjetesh në Durrës.


Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin A.M.,52 vjeç, banues në Klos.


Ky shtetas në rrugën Fushë Krujë-Thumanë, duke drejtuar mjetin tip “Ford” në gjendje të dehur dhe më pas ka goditur nga pas mjetin tip “Honda”.Fatmirësisht nga përplasja ka pasur vetëm dëme materiale.Ndërkohë është arrestuar edhe G.A.,31 vjeç, banues në Durrës, pasi ky shtetas duke drejtuar mjetin tip “Benz” në gjendje të dehur ka goditur mjetin tip “Benz”.Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprat penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të pa rregullt “

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas