ShowBizz

Të famshmet më të pasmet më seksi, ndër to dhe dy shqiptare


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:15 - 21/02/19 |
mapo.al

Ajo është njëra nga femrat me seksi në planet. Sikurse ajo thuajse të gjitha super bombat e showbizit ekspozojnë linjat e tyre në rrjetet sociale. Daily Star ka publikuar të famshmet më të pasmet me seksi në industrine e showbiz.


Jane femra si Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Beyonce, Coco, Amber Rose e shumë të tjera.


Padyshim këtu nuk përjashtohen dhe dy yjet shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha.<
>
b40523ac7b0e658527f804254f590d00 49EC526200000578-5468333-Doing_her_thing_Demi_Rose_Mawby_flaunted_her_tiny_waist_and_ampl-a-18_1520346803760 0075d59c24fc2aeaebd6358c933bd522 Demi-Rose-Mawby-Zendaya-758x759 demi-rose-instagram3 PAY-KP_demi_rose_18 1-pjeshka 2aa0a7a2d574475f20554229c9de4f2d Demi-Rose-in-Pink-Bikini-Photoshoot-2017--29 4B74498200000578-5646781-image-a-65_1524479056832 4B7448D600000578-5646781-image-a-56_1524478935062 60408428 EXCLUSIVE PICTURES Pictured on a beach while back in Ibiza, This time shooting pictures for the next Sixty 6 Mag. BYLINE MUST READ: KPPICTURES.CO.UK kylie-jenner-demi-rose-matching-bikinis-ftr Kylie-Jenner-Hottest-Bikini-Pictures rs_1024x685-160601074630-1024.kylie-jenner.cm.6116 kylie-jenner-sexy-cesur-pozlar-instagram-hd-foto-galeri-69 609282 bebe-rexha_1483726139-4791187 auto_Bebe_rexha_dhe_i_vellai1523480206 bebe-rexha-at-iheartradio-music-festival-at-t-mobile-arena-in-nevada-220917_5 b3d69a243580edec18ed81f51d16bb7f--bebe-rexha-shades 1080full-bebe-rexha auto_Bebe_rexha1522338356 bebe-rexha-at-la-pride-music-festival-in-los-angeles-06-11-2016_1 bebe rexha SM-COMP-RITAORA Rita-Ora21 auto_auto_Rita_Ora1530169594_11530183588 *PREMIUM-EXCLUSIVE* Rita Ora in Tuscany : Sun's Up, Top's Down *MUST CALL FOR PRICING* 073117-rita-ora-lead-1 rita-ora-1 073117-rita-ora-lead Rita Ora shows off her bikini body aboard a party boat in Ibiza **USA ONLY** z19410895Q,Rita-Ora rita-ora-avoids-bikini-mishap-in-miami-beach-02 Rita-Ora_-Hot-Bikini-Pics-from-Beach-in-Miami--08-1400x600 Rita-Ora-and-Nick-Grimshaw-Daisy-Lowe-show-off-their-bikini-bodies-on-the-beach-in-Miami-1 Rita-Ora-posted-an-array-of-sizzling-snaps-786113 rita oraa rita-ora-jam-230130TV rita-ora-2 rita-ora-us-uk-clients-must-only-credit-kdnpixbrrita-ora-in-a-black-JMFRKX fcfd79d490830c636eaea389e44422b0--rita-ora-beyonce Rita-Ora-Hot-Bikini-Photos--40 0803-rita-ora-hot-main-launch-3 Rita-Ora-in-Miami Rita-Ora-5 Rita-Ora-Boobs Rita-Ora-completely-naked-playing-the-piano-with-adidas-shoes-on rita-ora-lui-magazine-topless-february-2016-3 rita-ora-lui-nudes-03 rita-ora-naked-terry-richardson-louboutin auto_Kim_Kardashian11532015233 (1) auto_Kim_Kardashian11530736205 auto_Kim_Kardashian31530736206 auto_Kim_Kardashian21530736207 auto_Kim_Kardashian1530736208 auto_Kim_Kardashian21531061351 auto_Kim_Kardashian_gunga_e_gamiljes1531061352 auto_kim_kardashian-wet-t-shirt-and-high-waist-panties-9-681x378-650x3581530044225 (1) o-KIM-KARDASHIAN-facebook rs_634x1024-140822070718-634.Kim-Kardashian-Mexico-Bikini-JR-82214 Kim-Kardashian-White-Bikini-Pictures-After-Baby Kim-Kardashian-Thong-Bikini-Pictures kim-kardashian-in-bikini-bottom-on-vacation-in-tulum-04-24-2017_1 4B7FEDDF00000578-0-Kim_Kardashian_shared_a_saucy_topless_snap_on_Tuesday_showing_he-m-9_1524580455090 Kim-Kardashian-Thong-Bikini-Pictures kim-kardashian-shapewear-1524233953 kim-kardashian-tequila-2 (1) kim-kardashian-bikini-69cb87ab-70bd-4957-b6de-23e8ce3439b6 Kim-Kardashian-647751 rs_600x600-160307043620-600.kim-kardashian-naked-full-frontal-selfie-when-you-have-nothing-to-wear.3716
1Etiketa: , , , ,

Pas