ShowBizz

“Të gjithë ishin topless”/ Balerina shqiptare tregon pse u zhvesh në Spanjë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:49 - 28/05/20 |
mapo.al

Balerina e njohur shqiptare, Isida Mollaymeri së fundmi ka folur për eksperiencat e saj në fushën e baletit dhe jo vetëm.


Teksa ishte e ftuar në emisionin “Glamour Zone” , balerina u pyet edhe për fotot topless që ka publikuar dy vite më parë, ndërkohë që ende vijojnë të jenë të komentuara.


 


 


 

View this post on Instagram

 

Madness … #madness #blackandwhite #love #lifestyle #life #style #beauty #inspiration #isidamollaymeri #photpoftheday

A post shared by Isida Mollaymeri (@isidamollaymeri) on

Lidhur më këtë temë, Mollaymeri deklaroi se ato foto topless që ka publikuar në rrjetet sociale nuk i ka postuar për famë apo për të tërhequr më shumë vëmendje.

Ajo shprehet se fotot i ka realizuar në Spanjë kur ishte me mikeshën e saj, Agnesa Vuthaj,  duke shtuar se nuk kishte si qëllim fotot topless por Isida thotë se atje të gjithë njerëzit ishin topless nuk ishte vetëm ajo.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas