ShowBizz

Të martuar, por nuk jetojnë bashkë, Afrona shprehet publikisht për Bleron





Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:47 - 18/06/20 |
mapo.al

Afrona Dika dhe Blero Muharremi u martuan më 21 shtator të vitit të kaluar. Ceremonia madhështore bëri bashkë emra të njohur të fushës së muzikës e televizionit.


Mirëpo, çifti ende nuk jeton bashkë. Afrona ndodhet në Zvicër, ku ka ndërtuar jetën prej vitesh dhe ushtron profesionin e saj, ndërsa Blero vazhdon me angazhimet e tij në Kosovë.


Për shkak të pandemisë, ata nuk janë takuar bashkë prej 4 muajsh. E përmalluar, Afrona ka ndarë një dedikim për Bleron në rrjetet sociale, ku shkruan:


Më mungon çdo ditë e më shumë… Mungesa jote është aq e madhe, saqë nuk di si ta shpjegoj̈ me fjalë… Dashuria e fortë na ka dhënë forcë të mbijetojmë̈ çdo sfidë në martesën dhe lidhjen tonë… Janë bërë 4 muaj që nuk jemi parë dhe më mungon çdo ditë e më shumë… Sikur të rilindja do të bëja të njëjtën zgjedhje – të martohesha me ty dhe të ndaja jetën me ty. Të dua!


 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Bashkëngjitur shkrimit, ajo ka publikuar dy foto nga dasma e realizuar në Shëngjin.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas