Aktualitet

“Të ngre në ajër”, sherr në Përputhen mes Mikelës dhe Adës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:12 - 23/09/21 |
mapo.al

Mikela dhe Ada janë përfshirë në një debat të ashpër në studio. Gjithçka nisi nga fakti që Ada shkoi me libër në takimin me Brunon.


Gjatë debatit, vajzat gati patën përplasje fizike, por Bruno u ngrit në këmbë për t’i ndarë në mënyrë që debate të mos agravonte.


Mikela: Do t’i mbushësh mendjen publikut se nuk jam kështu, që jam më shumë.Ada: Nuk dua të të flas fare.Mikela: Je injorante fare.Ada: Je ti injorante.

Mikela: Ke ardhur këtu, debate me njerëzit. Idiote fare, o zot i madh.

Ada: Ta nxjerr unë jashtë apo…

Mikela: Mos më kthe mua kurrizin.

Ada: Po nuk je askush.

Mikela: Qepe se do të të kap për lesh koke.

Lexo edhe :  “Do të doja të qëndroja të gjithë natën”/ Takim i nxehtë mes Adës e Brunos

Ada: Mos më trego mua lesht e kokës se jam e vogël po të ngre në ajër.

Bruno: Jeni femra, rrini urtë.

<
>
Mikela dhe Ada Mikela Ada Mikela Ada1 Ada Mikela Ada Mikela1 Ada Mikela2 Ada Mikela3
4


Etiketa: , ,

Pas