KMR

Të paktën 1 herë në jetë, fantazitë seksuale të femrave e meshkujve


               Publikuar në : 20:47 - 15/03/19 |
mapo.al

Mund t’ju duket pak e çuditshme, por shumë njerëz kanë lista me gjërat seksi që do të dëshironin t’i provonin para se të vdisnin.


Siç duket, shenjë e një jete të jetuar mirë është përjetimi i shumë orgazmave.

Por, cilat janë gjërat seksuale të cilat u interesojnë më së shumti njerëzve?

Sipas një anketimi të ri, seksi anal, seksi në vende të pazakonta dhe seksi vetëm për një natë janë mjaft të popullarizuara.

Lista e gjërave seksuale që njerëzit duan t’i provojnë para se të vdesin dallon në bazë të gjinisë.

Më poshtë i keni disa prej dëshirave seksuale të femrave:

– Përdorimi i lodrave seksuale
– Seksi në ujë
– Seksi në veturë
– Seks përmes telefonit
– Përdorimi i lidhëseve të duarve
– Seksi me sy të lidhur

Më poshtë i keni disa prej dëshirave seksuale të meshkujve:

– Seksi në veturë
– Seksi në ujë
– Seksi anal
– Seksi vetëm për një natë
– Seksi në treshe
– Seksi që përfshin edhe ushqimin
– Video-incizimi i marrëdhënies


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas