Aktualitet

Të parkuara para shtëpisë, digjen dy makina gjatë natës në Selenicë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:19 - 21/09/21 |
mapo.al

Dy automjete janë djegur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në fshatin Vallahinë të Selenicës në Vlorë.


Mësohet se makinat janë në pronëse të shtetasit me inicialet T.K., banues në fshatin Vllahinë. Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit.


NJOFTIMVlorë/Informacion paraprak
Më datë 21.09.2021, rreth orës 03:17,
në fshatin Vllahinë, Selenicë, ka rënë zjarr dhe janë djegur dy automjete, të dyja në pronësi të shtetasit T. K, banues në fshatin Vllahinë.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas