fbpx

ShowBizz

Të pasme seksi dhe plot stoli… trendi më i ri i verës

               Publikuar në : 19:50 - 09/05/18 |
mapo.al

Përveçse një festival, ku shumë të rinj kanë marrë pjesë gjatë viteve të fundit, tashmë duket se është kthyer edhe në trendin e kësaj vere.


Të pasme, por jo vetëm, të mbuluara me shkëlqim, me zbukurime e bizhu të ndryshme.“Instagrami” është i mbushur nga foto, ku edhe pse është vetëm vera ende nuk ka nisur, është quajtur pikërisht trendi më i ri i verës. Ndoshta surpriza më të bukura do të ketë deri në kulmin e saj.


<
>
u3 u4-1 u5-1 u6 u7 u8 u9 u10 u11 u12 u15 u16 u17 u18 u19 u20 u21 u22 u23 u24 u1-2 u2-2 rrr-3


Etiketa: , , ,

Pas