Aktualitet

“Të rrojë partia dhe xhaxhi Enver”/ Kartolina që Edi dhe Olsi Rama i dërgonin Spiro Kolekës për Vitin e Ri (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:55 - 05/01/20 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një fotoje të postuar në rrjet, tregon kartolinën që i ka dërguar Olsi dhe Edi Rama Spiro Kolekës për Vitin e Ri 1983. Berisha shprehet se kjo është “kartolina që Olsi dhe Edvin droga i kanë dërguar etërve të tyre barbarë, xhelatit të popullit shqiptar Spiro Koleka dhe Enver Hoxha.” 


Etiketa: , , ,

Pas