fbpx

Kryesore

Zgjodhi gruan në vend të saj, ish e dashura e bën të pendohet deputetin shqiptar…

               Publikuar në : 14:02 - 02/12/18 |
mapo.al

Iva Aliko është një prej vajzave më të komentuara dhe më të ndjekura nga mediat rozë. Kjo për shkak të fotove të nxehta që ajo poston herë pas here për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.


Ajo u përfol gjatë për lidhjen me një deputet shqiptar të martuar dhe me fëmijë, lidhje kjo që e deklaroi vetë publikisht. Mirëpo para pak kohësh Iva pranoi që ata janë ndarë.Ndërkohë, këtë periudhë duket se vajza nga Vlora ka vendosur që t’i tregojë atij çfarë ka humbur duke bërë disa foto thuajse lakuriq, të cilat i ka postuar në profilin e saj në Instagram.


<
>
2018-07-11-11_55_47-Photos auto_2f185aed-95dd-45a2-b0ac-484a1b7602a21543660716 auto_afb127fa-7e58-463a-8924-a5070a0f900f1543660715 auto_c5d01ec4-188f-41f4-9fd4-213327e0b16c1543660714 auto_e1bbb641-6632-43dd-906c-ee6b7009b20a1543660713 maxresdefault page-1


Etiketa: , , , ,

Pas