Kronika

Të shtëna me armë zjarri gjatë natës në Lezhë, qëllohet ndaj një lokali
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:20 - 26/12/20 |
mapo.al

Persona të paidentifikuar kanë hapur zjarr mëngjesin e sotëm në drejtim të një lokali në fshatin Pllanë. Policia e Lezhës në një informacion paraprak bën me dije se lokali është në pronësi të Gjovalin Prendit.Nga verifikimet paraprake të bëra nga shërbimet e Policisë, nuk ka persona të dëmtuar.

Në vendin e ngjarjes ndodhen shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes


Lezhë/ Informacion paraprakMë datë 26.12.2020, rreth orës 06:30, në fshatin Pllanë, Lezhë në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë zjarri në drejtim të lokalit në pronësi të shtetasit Gj.P.Nga verifikimet paraprake të bëra nga shërbimet e Policisë, nuk ka persona të dëmtuar.


Në vendin e ngjarjes ndodhen shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Lexo edhe :  Dy shpërthime të forta në Lezhë, tmerrohen banorët

Janë ngritur pika kontrolli në aksin rrugor dhe vijon krehja e zonës nga shërbimet e Policisë të DVP Lezhë.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas