Të shtëna me armë zjarri në ‘Allias’, plagosen burrë e grua

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në rrethana ende të paqarta. Burime për Mapo.al bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Allias. Identitetet e të plagosurve ende nuk bëhen me dije por mësohet se janë … Continue reading Të shtëna me armë zjarri në ‘Allias’, plagosen burrë e grua