Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, një i plagosur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:20 - 23/02/21 |
mapo.al

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.12 të qytetit bregdetar.

Identiteti i të plagosurit ende nuk dihet, ndërsa mësohet se ai është transportuar drejt spitalit për ndihmë mjekësore.


Policia ka ngritur pika kontrolli për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten ende te paqarta.LEXO EDHE:


Plagosi nënë e bir në Durrës- Policia: Kapet autori, sherr për një vend parkimi

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas