Të shtëna me armë zjarri në Durrës, një i plagosur

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.12 të qytetit bregdetar. Identiteti i të plagosurit ende nuk dihet, ndërsa mësohet se ai është transportuar drejt spitalit për ndihmë mjekësore. Policia ka ngritur pika kontrolli për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve. Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten ende te paqarta. LEXO EDHE: … Continue reading Të shtëna me armë zjarri në Durrës, një i plagosur