Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, vritet një person


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:26 - 11/05/21 |
mapo.al

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Elbasan.


Raportohet në media se të shtënat janë shënuar në lagjen “Skënderbej” dhe konfirmohet se është qëlluar në drejtim të një personi.


 Paraprakisht mësohet se një personi ka mbetur i vrarë, por ende nuk ka më shumë detaje për ngjarjen.Policia dhe grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe janë duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas