Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, vritet një person

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Elbasan. Raportohet në media se të shtënat janë shënuar në lagjen “Skënderbej” dhe konfirmohet se është qëlluar në drejtim të një personi.   Paraprakisht mësohet se një personi ka mbetur i vrarë, por ende nuk ka më shumë detaje për ngjarjen. Policia … Continue reading Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, vritet një person