Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Fushë Krujë, plagoset pronari i një fasonerie


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:11 - 01/05/21 |
mapo.al

Pronari i një fasonerie është plagosur me armë zjarri në Fushë Krujë


Gazeta Mapo mëson se Arben Dedja, 61 vjeç, ndodhet në spital ku po merr ndihmë mjekësore.


Gjendja e tij raportohet jashtë rrezikut për jetën. Sa i përket autorit/ëve, policia ende nuk ka rënë në gjurmët e tyre.Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta, ndërsa kanë nisur hetimet për ngjarjen në fjalë.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas