Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Lungomare, plagoset Ergys Likaj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:18 - 26/05/21 |
mapo.al

Të shtëna me armë zjarri raportohen nga zona e Lungomares në Vlorë. Gazeta Mapo mëson se i plagosur ka mbetur Ergys Likaj


Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes ende nuk bëhen me dije. Mapo mëson se Likaj është paraqitur në spital me plagë në të dyja këmbët.


Momentalisht ai ndodhet në sallën e operacionit në spitalin e Vlorës, ku po i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale.Policia ka nisur hetimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.
1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas