Të shtëna me armë zjarri në Lushnje, 1 i vrarë dhe dy të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnje mëngjesin e sotëm. Konflikti i dyshuar për çështje pronësie ka shkaktuar një të vrarë dhe dy të plagosur me armë zjarri. Viktimë ka mbetur Romeo Hasalla, ndërsa si autor i dyshuar është Kastriot Hasalla. Emrat e të plagosurve ende nuk dihen, ndërsa detaje priten në vijim. Nuk … Continue reading Të shtëna me armë zjarri në Lushnje, 1 i vrarë dhe dy të plagosur