Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Rrogozhinë, plagosen 3 të rinj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:52 - 08/03/21 |
mapo.al

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mesditën e sotme në Rrogozhinë. Mësohet se tre të rinj kanë mbetur të plagosur.

Shkaqet e ngjarjes mbeten ende të paqarta. Ngjarja ka ndodhur saktësisht në Sinaballaj.


Ndërkohë, policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e krimit.
1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas