Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në SHBA, një grua e vdekur dhe 5 të plagosur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:39 - 05/04/21 |
mapo.al

Një grua ka vdekur dhe pesë të tjerë, përfshirë një 4-vjeçar, kanë mbetur të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në një park në Briminghham, Albama

Sipas mediave të huaja, oficerët iu përgjigjën një thirrje për të shtëna në Patton Park, rreth orës 19:00.


 

Zyrtarët besojnë se incidenti filloi pas një debati të çastit mes një grupi meshkujsh.Një grua 32-vjeçare është gjetur e qëlluar për vdekje në ulësen e pasme të një makine.


Nuk ka asnjë të arrestuar deri në këto momente, por policia është duke punuar për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas