Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, dyshohet për të plagosur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:57 - 29/06/20 |
mapo.al

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot në mesditë në Shkodër.


Sipas informacioneve paraprake, mësohet se është qëlluar ndaj automjetit të F.H.


Nga ngjarja mësohet se kanë mbetur dy të plagosur, por ende nuk ka një konfirmim zyrtar nga Policia.


Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.


 CLOSE
CLOSE
Pas